Jiří Hajšl
Libušina 1507, 413 01 Roudnice nad Labem, IČ: 867 30 444

PHP skripty

Zde najdete 2 mé skripty, jsou určeny zejména začátečníkům v PHP. Třetí skript je jen ukázka možností php spolu s Javou.


JHopis

Jste školní třída a chcete si usnadnit život při tvorbě domácích úkolů a jiných "individuálních prací" ? JHopis je určen přímo Vám. Umožňuje sdílet skupině uživatelů jimi vkládané soubory a uspořádat je v kategoriích. Jsou definovány 3 druhy uživatelů - admin, user a host. Skript spolupracuje pouze s databází MySQL. Prohlížeč musí mít zapnuté cookies ! Instalace i konfigurace jsou jednoduché a jsou popsány v přiloženém návodu. Při instalaci na serveru IC.cz se pravidelně vyskytuje chyba, podrobnosti čtěte v návodu !!!

Download


JHphpack

Chcete-li na svých stránkách diskusní fórum nebo návštěvní knihu, zkuste JHphpack. Jedná se o spojení mých předešlých skriptů (JHfórum a JHkniha). Nyní mají společnou administraci, přidána byla řada drobných vylepšení. Další najdete v přiloženém návodu.

Download


Internal_IP

Toto je jen malá ukázka děravé Javy ... pomocí tagu iframe, appletu v jazyce Java a PHP lze snadno zjistit a logovat Vaši interní IP adresu. Tady si můžete prohlédnout ukázku. Jedinou obrannou proti tomu je zakázat java-applety. Původní applet jsem stáhnul ze stránek www.auditmypc.com

Download


Přehled mých PHP-skriptů

Projekt Verze Download Build
JHopis 1.4 jhopis.zip 24.12.2006
JHphpack 1.2 jhphpack.zip 20.2.2005
Internal_IP - internal_ip.zip 22.7.2005
Copyright © 2005-2013, Jiří Hajšl, všechna práva vyhrazena